למה מודל הנכסים הדיגיטלים שלנו הוא שונה ,מיוחד והוא מודל מנצח?
עולם הנכסים הדיגיטליים מתפתח מדי יום, אנשים מבינים שזהו ערוץ רווחי לבחור בו, אך עדיין חלקם לא מבין באמת מה ההבדלים בין ההצעות השונות, במאמר הזה אני אתייחס למודל שלנו בלבד על מנת לחדד למה הוא מודל מנצח!

סרטון מלפני 11 שנה - מה הישראלים מוכרים ב eBay

נקודות חשובות במודל שלנו

הנכסים הם שלך ועל שמך

כל החנויות והחשבונות רשומות על שם הלקוחות (השותפים שלנו) , החנויות שאנחנו פותחים לשותפים שלנו וכל החשבונות דרכם מקבלים את התשלומים וכו’ רשומים על שם השותפים הם שלהם והתקבולים והרווחים מהמכירות מגיעים ישירות אליהם. לא דרך החברה או צד אחר .

אין צורך במלאי, שינוע, או תלות בגוף אחד (ספק למשל)

בשיטה בה אנחנו עובדים אין צורך לרכוש מלאים או מוצרים מראש, ואנחנו לא תלויים בספק מסויים. בתקופת הקורונה לדוגמא היו הרבה מאד אלמנטים שהשתנו, עלויות ייצור , עלויות שילוח שהתייקרו במאות אחוזים הנושאים הללו גרמו לעסקים רבים להיסגר, בשיטה בה אנו פועלים אין סכנה שכזאת מאחר והיא מבוססת על מערכות חכמות שמוצאות את המוצרים הנכונים, ברווחים הנכונים והמערכת מבצעת את מרבית הפעולות עבורינו. 

אנחנו לא מוכרים חלומות אנחנו מוכרים ניסיון ושותפות WINWIN

יצרנו את המודל שלנו בשיטה ייחודית , הפלטפורמה העיקרית בה אנו פועלים היא eBay , איביי מאפשר לכל אדם לפתוח חנות אחת על זהות אחת (חנות זה לא חשבון איביי רגיל) , לאחר מספר שנים בהם הקמנו רשת מאד גדולה בעזרת שימוש בכל הזהויות של המשפחה החברים ועוד , מיצינו את רוב האפשרויות, ואז עלה לנו הרעיון של סמרטה , לאפשר ליזמים נוספים להיכנס כשותפים לרשת החנויות שלנו , אנחנו מקימים להם את רשת החנויות שלהם, מנהלים להם אותה על ידי חברת הניהול שלנו ואחר שהם מחזירים את עלות ההקמה שלהם , אנחנו מתחלקים ברווחים של הרשת (עפ”י המודל שלנו) 

זהו מודל של WINWIN אנחנו רוצים לעזור לשותפים שלנו לגדול , להרוויח יותר , להגדיל את הפעילות של החנויות ואת כמות החנויות.

יש לי עוד שאלות לגבי המודל?

הנה מספר קישורים בשביל להבין וללמוד עוד על המיזם:

הסבר על מודל הנכסים הדיגיטלים של סמרטה.

מה זה נכסים דיגיטליים?

 

מזמין אותכם להירשם למפגש הקרוב שלנו או ליצור איתנו קשר ולקבל מידע 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *