נכס אינטרנטי

איך הפכו הנכסים הדיגיטליים לנושא החם ביותר בתחום ההשקעות ויצירת הכנסה פסיבית

יותר ויותר אנשים בארץ ובעולם הבינו שלחיות על משכורת הוא לא פתרון לטווח ארוך. לכן, התעורר הצורך בהשגת הכנסה פסיבית יציבה ובטוחה אשר תייצר מקור הכנסה נוסף ותבטיח את העתיד הכלכלי של בעלי משפחות וכאלו אשר מחפשים ביטחון ושקט נפשי כלכלי.  נכסים דיגיטליים הם הפתרון המושלם לכך, במינימום השקעה ומקסימום בטחון.

בעידן המודרני ורמת החיים הנוכחית שרק הולכת ועולה, נדרש עוד סוג הכנסה על מנת לעמוד בריבוי ההוצאות והבטחת חיי רווחה וחסכון לעתיד. מגפת הקורונה רק חידדה את הצורך ביצירת אפיק הכנסה חליפי או ראשי אשר אינו תלוי רק בכוחות השוק הרגילים אלא מתקיים במרחב הדיגיטלי אשר לא רק שלא מושפע ממצב זה אלא אפילו הולך ופורח ומראה אחוזי צמיחה עצומים משנה לשנה. אם כן, כיצד מצטרפים לחגיגה הדיגיטלית המצליחה הזאת בהשקעה נמוכה במיוחד ורמת סיכון מינימלית? לחברת Smarta יש את הפתרון המדויק. 

מה זה נכס דיגיטלי? 

“בדומה לנכס נדל”ן בעבר אשר היה מניב תשואה חודשית קבועה לבעל הנכס, היום ניתן “לבנות” מה שמכונה “נכס דיגיטלי” באינטרנט” מסביר מנכ”ל סמרטה את המגמה החדשה שהולכת ומשתלטת על העולם במהירות. ” אנשים הבינו היום שרכישת נדל”ן כנכס מניב היא השקעה גדולה מדי ומסוכנת מדי עבור מרבית האנשים. לרוב האנשים אין את הידע או האמצעים ללא מינוף גבוה או מסוכן על מנת לרכוש נכס, לשפץ אותו, לתחזק אותו כל הזמן ולהבטיח לעצמם הכנסה קבועה בראש שקט” הוא מתאר את תמונת המצב בעבר. 

“הצורך בנכס לא התשנה במשך השנים, אלא הדרך להשיג אותו השתנתה” הוא מתאר את המצב. “אותם אנשים שלא יכלו לעצמם לרכוש נכס נדלנ”י נותרו עם אפיקי השקעה מועטים, רובם בעלי רמת סיכון גבוהה מידי שלא יכלו להרשות לעצמם וחסמי כניסה גבוהים מאוד למרבית משקי הבית והמשקיעים הקטנים” מנכ”ל סמרטה מנתח את השוק.

“עם הגידול המואץ בתחום המסחר האלקטרוני השתנתה לחלוטין מפת ההשקעות ונוצרו אפיקי השקעה חדשים אשר נקראים נכסים דיגיטליים. נכסים אלו ממוקדים בעיקר ביצירת חנויות על גבי פלטפורמות של מסחר אלקטרוני ותפעול שלהן.” מנכ”ל סמרטה מסביר את המהלך החדש. “הנכס הדיגיטלי של המשקיע הוא החנות שלו באינטרנט וממנה הוא מקבל הכנסה יציבה וקבועה”

מה היתרון בנכס דיגיטלי?

תחום הנכסים הדיגיטליים מציע עולם שלם של הזדמנויות חדשות שלא היה נגיש למרבית האוכלוסייה בעבר. אם פעם נדרשו סכומי כסף גבוהים במיוחד ורמת סיכון משמעותית, הרי שהיום חברות כמו Smarta נותנות פתרון כולל למשקיעים המחפשים את היתרונות שבנכס מניב אבל ברמת השקעה נמוכה במיוחד. “עם המודל המנצח שהוכיח את עצמו של Smarta כל אחד יכול להפוך להיות בעלים של נכס דיגיטלי גם מבלי להבין בתחום ועדיין להרוויח סכומים יפים” הוא מתאר את המהפכה בעולם ההשקעות.

איך זה עובד, כל אחד יכול להשקיע ולהצליח? 

“בהחלט, זה היופי שבדבר. אנחנו פונים לכל סוגי האנשים, גם לכאלו שאין להם ידע מוקדם או סכום כסף גדול להשקעה. אנחנו פותחים להם את דלת הכניסה שהייתה נעולה בפניהם בעבר ותמורת השקעה נמוכה של עשרות אלפי שקלים בלבד” מנכ”ל סמרטה מסביר את המודל של Smarta אשר מתמחה בבניית נכסים דיגיטליים הבנויים מרשת של חנויות מקוונות בענקיות הסחר האלקטרוני. 

“בהשקעה כספית נמוכה, Smarta מעמידה לרשות המשקיע את הידע העצום הנצבר שלה בתחום, מקימה בשבילו את הנכסים הדיגיטליים שלו ואף מנהלת אותם עבורו תוך שהם מלמדים אותו איך לעשות את זה בעצמו ולקחת שליטה על ההכנסות שלו. שותף רב עוצמה כמו Smarta הוא בדיוק החוליה שהייתה חסרה עד היום וכעת החלל מתמלא ומציע שותפות ריווחית לשני הצדדים במהלך הדרך. 

כל אחד יכול, באמת?

התשובה היא כן, והכל בזכות כלי האוטומציה המתקדמים אשר מאפשרים ניהול כמעט אוטומטי של הנכסים עומדים לרשות לקוחות החברה ומאפשרים שלהם ניהול מינימלי ומיקוד בהכנסות ומכירות בלבד. אם בעבר פערי ידע היה חסם מרכזי ומקור לחשש מוצדק למשקיעים, הרי שהיום כלי האוטומציה האפקטיביים לצד הידע של Smarta נותנים את המעטפת המושלמת. 

השירות של Smarta ייחודי בארץ. החברה מציעה שירותים החל מקבלת עסק פעיל ועובד ועד מנגנונים אוטומטיים שמאתרים הזדמנויות עסקיות באמצעות בינה מלאכותית מתקדמת וניצול מקסימלי של משאבים ופוטנציאל הרווחים. עם המגמה של סגירת קניונים בעולם ומעבר לאונליין, הפתרון של Smarta נראה כמו הפתרון המושלם לכניסה לתחום ויצירת מקור הכנסה חדש בראש שקט.  מנכ”ל סמרטה

לשיתוף המאמר